shes qmim i lire pezho 306 me 11 muj regjistrim

Shitet nga: kujtim 01 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
urgjent shes apo ndroj pezho 306 benzin +plin osht 1vit regjistrim ne gjindje shum te mire osht e rujtne si jesht si mbrenda servist i ka te kryme te gjitha me ni fjal ske ne voj me investu as 1 cent osht 1.6 me 10 euro plin 240 kilometra osht elektronik drita d pasqyre ka abes esp airbeg osht central alarm me kod me telekomant ndroj me ndonje vetur nese me konvenon qmimi i mire nr kontaktus tel dhe viber +38649771888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim