Peugeot 1.6 dizel hdi

Shitet nga: Fari Mirena 20 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Kjo veturë është e pajisur me libër të servisit të rregullt.Ka dy llojë gomash:të veres në alofelgat e aluminit,të dimrit në alofelgat e hekurit.Gomat e verës janë me alofelga origjinale nga peugeot.Inspeksioni i fundit është i kryer gjatë këtij muaji dhe ka një gjendje teknike të mirë.Kulmin apo tavanin e ka panaram.Interieri i brendshem me ngjyrë të zezë dhe shumë i ruajtur.Ka xhama elektrik si dhe klimë automatike dhe AC.Ka ndihmës parkingu me sinjalizim në të tri anët.Është i pajiisur me kukë për terheqje dhe është shtatë ulse.Domethënë vetura është në leshim qarkullim shtatë ulse,i ka rrypat e sigurisë mbrapa,por dy ulset i mungojnë.Ju falenderojmë për mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim