Peugeot 307 -04

Shitet nga: pezho 29 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura osht e importuar nga zvicrra ka 7 ulse posedon librn e servisit klima tronik 4 goma te reja serviein e kryer komplet e ardhur djee 29 02 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim