Peugeot 307 1.6 hdi lekur i doganuar nga zvicrra

Shitet nga: Maksi 25 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peugeot 307 1.6 hdi dizell viti 15 / 11/ 2004
I sapoardhur nga zvicrra km 238000 me garancion
VIBER +43 68 12 06 48 720
Timon me lekur
komanda n timon
klima tronik
ulse te lekures
ulse me nxemje
tempomat
4xhamat me rrym
drita tmjegulles
sistem per larjen edritave perpara
pasqyret me rrym
sensor ne pasqyre kunder dritave te gjata
sensor shiu ne gjamin e par dhe gjamin e mram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim