Peugeot 307 HDI -05

Shitet nga: Tanseli 24 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   5 750 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes veturen peugeot 307 hdi. Prodhimi ne fund te vitit 2005.
Eshte i regjistruar, per me shum i keni fotot dhe numrin kontatkues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim