Peugeot 307 SM (karavan)

Shitet nga: Besart Galica 26 Krr 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Vetura eshte ne gjendje te mire.
Posedon:
4 gomat e reja M+S
xhamat elektronik
klime
ESP
Tavani panorame
Radio CD
7 ulëse
Dy celesa
Mbyllje elektronike (palohen dhe pasqyret)
Viti i prodhimit 2004
Regjistrim ka deri ne muajin shkurt 2016
E ruajtur mjaft shume

Per me shume info: 045 913 913 (viber dhe whats'up)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim