Peugeot 307 SW -06

Shitet nga: Liridon 03 Maj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   5 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes pezho 307 SW 1.6 hdi 16 v viti i prodhimit 2006 vetura esht ne gjendje te rregullt dhe posedon klim tronik air beg centrall gjamat merrym abes panaram komplet i qelet me rrym shiberi gomat e reja te dimrit senzori i shiut dritat e mjeglles etj eshte ekstra pezhon Pezhon e kam mar vet ne zvicerr dhe ka regjistrimin e par ne kosov ka 9 muj regjistrim me liber te servisit pa asnje gervishje me te gjitha serviset e kryra mundesi ndrrimi me golf 5 nuk jam trektar i veturave pres blers serjoz gjendmi ne prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim