Peugeot 307 SW 2.0 HDI -03 shitet urgjent

Shitet nga: Nebih 24 Pri 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR   4 150 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet vetura Peugeot 307 viti i prodhimit 2003.
Rexhistrim deri 02 dhjetor 2016. + ( TPL Plus)
-Goma te reja M+S sava
- Full Panorame
-Senzora shiu
-Pasqyret elektronike
-Senzora te dritave
-Xhama elektronik
-Klime
-Servisin komplet te kryer.( nderrimi i vajit filterave , stabilizatoreve te trapit, gurtnet e nderruara , regllazhe)
-Vetura eshte familjare dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Beje nderrim vetem me veura Automatik :
Golf V
Audi
Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim