Peugeot 307 dizel 1,6 hdi panoram 7 ulse

Shitet nga: Fari 20 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Vetura eshte ne gjendje te regullt teknike ka liber te servisit goma dimri dhe dhe vere gomat e veres jan ne alofelge origjinal nga pezho Klima automatik dhe AC Radio me cd ndihma parkingun me sinjalizim eshe 7 ulse i mungon karrikat nga mbrapa gjama Elektrik pasqyre me mbyllje Central dhe panoram tavavit ka gati te gjitha mundesi te mbrojtjes ne Elektronik vetura esht e ruajtur ne gjermani para nje muaji ka marr kontrollim teknik pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim