Peugeot 307 sw karavan full extra -05

Shitet nga: Auto Sallon ERDI 14 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
peugeot 307 sw
2.0 hdi 100 kw 136 ps
posedon
klimatronik
panoram
tempo mat
radio me 6 cd
ulse likur
ulse me nxemje
senzor shiju
dritare me rrym
dritare te zeza fabrikisht
esp
bord kompiuter
pasqyre me rrym dhe i palohen
fellne te aluminit me goma te reja
per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim