Peugeot HDI Dizel -02 Klim

Shitet nga: @@@@ 09 Maj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet pezhoja 307 Dizell funde-01 posedon klim alarm bord kompjuter xhamat me rrym regjistrim ka deri mujin12, dhe eshte ne gjendje te mire telnike dhe optike te interesuarit munde te me kontkatoj ne kta tel.nr:
-viber-044-506-986;
ipko/049-144-664..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim