Shitet Vetura Peugeot 307 hdi

Shitet nga: Tosi 07 Jan 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet vetura peugeot 307-2.0 HDI , viti i prodhimit 2005.
-Ngjyra e kalter metalike
- pese (5) dyer
-Vetura eshte posa e regjtruar , ka regjistrim deri me 06.11.2016.
-Vetura mund te perkthehet menjeher
-Servisimi i rregullt (A,B,C) iu eshte bere me date 28.12.2015
-Rrypi dhembezor/popma iu eshte nderruar me 28.12.2015

Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe te interesuarit serioz mund te lajmerohen ne tel: 044/ 342-958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim