Shitet pezho 307 shum i bukur

Shitet nga: Bruclee 14 Jan 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes pezho 307 , 2004 full opcjon me klim me te gjithaa ekstraa i bukur dhe qmimi arsyshem 2650 euro pres bleres serjoz viber +37745413633
Vetura vjen te djellen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim