U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Sallon AleA 17 Krr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR   4 799 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
PEUGEOT 307 SW 2.0 HDI 16 V

VITI I PRODHIMTI : 2005

NGJYRA : E HIRI

I REXHISTRUM EDHE 2 MUJ

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

KLIM TRONIK
LEKUR
PANARAM
SENZORA
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ

QMIMI : 3500 EURO

TEL : 044 838 848 049 844 811 SHAQA

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim