U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Shitet nga: Bujar 18 Sht 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
peugeot 307 sw 2.0 hdi 100 kw 136 ps posedon klimatronik panoram tempo mat radio me 6 cd ulse likur ulse me nxemje senzor shiju dritare me rrym dritare te zeza fabrikisht esp bord kompiuter pasqyre me rrym dhe i palohen fellne te aluminit me goma te reja per me shum na kontaktoni ne tel 044 250 584 049 250 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim