U Shittttttt flm merrjep

Shitet nga: Ariani 10 Tet 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peugeot 307
2.0 (16v) HDI
6 Shpejsi + R
Viti i Prodhimit 2004
Regjistrim RKS
Posedon:
Klimatronic
Abs
Esp
Timon servo
9 Airbages
Alarm
Centrall
Hpje qendrore
4 gjomat me rrym
Panoram
Bordcompjuter
Tempomat
CD Play
Komanda te radios ne timon
Pasqyret elektronike
4 gomat e reja + rezev 1
I Servisuar komplet vaj filter
Seti komplet i ri Korp llamell zamajc i ndruar me daten 18-03-15
Vetur familjare
Vetura eshte ne gjendje shum te mir mekanike si dhe optike
Ndrim i mundshem nese me konvenon
Per me shum inf.
049191526

044165245
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim