Peugeot 308 -08

Shitet nga: Pezho 01 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Shitet vetura Peugeot 308 HDI 1.6 2008 .Vetura eshte super e ruajtur mbrenda dhe jasht .Pa dogan e ardhur nga zvicera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim