Peugeot 308 sport wagon 2.0 hdi 140 ps swiss

Shitet nga: Kened 04 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Peugeot 308 sport wagon, swis edition 2.0HDI, viti i prodhimit 2010, 6 shpejtsi,140 ps, sport line, full opsion, vetura eshte ne gjendje te rregult mekanike dhe tektike, garantoj kilometrazhen e kaluar.
VETURA PER MOMENTIN GJINDET NE ZVICERR, NDERSA PAS DATES 18 DHJETOR DO NISEM ME VETUR NE KOSOVE.
TE GJITHE TE INTERESUARIT MUND TE ME KONTAKTOJNE NE NR PERS. NE VIBER 0041797720712.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim