Pezho 308 viti 2009

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 23 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Pezho 308 1.6 HDI klimatronik , ABS,SRS ,xhamat elektronike CD sharger fabrikisht komanda ne timon dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe optike . I doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim