U SHITTT FLM MERRJEPPP

Shitet nga: Erxhan 05 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 150 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
PEUGEOT 308 1.6HDi VITI PRODHIMIT 23.08.2010 model 2011 ME DOGAN TE PAGUAR DHE HOMOLOGIM... 4 GUMAT E REJA ...KLIM e SHUM SENE TJERA... I POSA ARDHUN NGA FRANCA ...2 QELSA KILOMETRAT E GARANTUARA NE GJENDJE FENOMENALE. ...NDRIM I MUNDSHEM. Viber Whatsapp +38649128812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim