u shit nga auto sallon besi

Shitet nga: auto salloni besi 16 Sht 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
shes pezho 308 dizel e regjistuar dhe doganuar ne gjendje prefekte me servis te krym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim