shes peugeot 407 e posa ardhur nga zvicrra

Shitet nga: kadri 29 Shk 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 888 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 4007
Shes peugeot 407 viti 2006 muajin e 12
Dizell 2.7 motorri te kaluara ika vetem 94 mij
Është full ekstra Posedon navi.klimatronik .nxemje .karrika.lekur.senzora para dhe mraapa.xhamat elekronik.telefon.fshisat e gjamit me senzor.pasqyret i palon me mbullje te dyrve.etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim