Peugeot 405 1.9 disel

Shitet nga: Lorik 15 Tet 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Peugeot eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim deri ne gushte 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim