PEUGEOT 406 HDI 2.2 DIZEL -01

Shitet nga: pezho 406 31 Tet 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
SHES VETURE TIPI PEUGEOT 406 HDI 2.2 DIZEL

XHAMA ELEKTRIKE
KLIMATRONIK
GOMA E REJA TE DIMRIT DHE TE VERES
PASQYRET ELEKTRIK
KARIKAT ME NXEMJE
CD - SHANZHER 6 COPA
FELLNE FABRIKISHTE TE PEUGEOT 406

NA KONTAKTONI NE VIBER +377 44 197 251
049 197 251
QMIMI ESHTE ME MARVESHJE !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim