Peugeot 406 2.0 Hdi Platinum -02

Shitet nga: Bardh 04 Shk 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406

Peugeot 406 2.0 hdi
137.000 Km Te kaluara
Rripi dhembezor me konplet setin ska nevoj te ndrrohet edhe 50.000 Km tjera
Servisi Ule filtera edhe 10.000 Km tjera ska nevoj te nderrohet .
Goma te Reja te Dimrit
Klima Tronik
ESP
ABS
ASR
Automatik - Ndrruesi
Gurtnet e Para te nderuara dhe te pasmet
4 dyer Karavan
Bateria e Re
Ju lus te gjithe qe skhruani mail : Qmim i eshte shume pak i Negociueshem !!!
Pres Bleres Serioz


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim