Peugeot 407 /2.0 HDI/FAP

Shitet nga: Naim 25 Maj 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Vetura eshte regjistrimi i dytë ne Kosovë,deri më 30.07.2016.Karroseria i ka 2 mangesi te vogla ana e djathtë mbrapa mbi gome është pak e shtypur dhe i mungon kapaku i pasqyrës së parë ana e majtë.
Km. te kaluara 224000.
Servisi i radhes eshte mbas 13000km.
Te gjitha serviset si ne Zvicer po ashtu edhe ne Kosovë jan bere ne Servis te Peugeot.Bej edhe ndrrim me Mercedes A Class automatik ose edhe Astra H Limuzine automatik.Mund te kontaktoni edhe ne viber +38649323819 si dhe ne whatsapp
+38649323819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim