Peugeot 407 HDI 2007

Shitet nga: lavdim 09 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Peugeot 407 HDI 2007 e sapo ardhun nga zvicrra me kilomtera te sakta me libra servisit te garantuara me servise te kryera me rregull dhe sapo esht kryer servisi ka garanci edhe 150mi km te garantuara esht me ni fjal vetur e kompletuar me gjdo send qe i nevojitet nje veture me 3qelsa me goma treja


POSEDON

Klima tronik dy senzonale
Senzor parkimi
Senzor brisaqav
Senzor dritav
Senzor pasqyrev
Ulset lekur
Tempomat
Komanda radois ne dor
Dritaret color
Vellga 17
Goma te reja
Pasqyret palohen me qels
4dritaret me rrym
12air baga
Espe per dimer
Timonin me lift posht lart
Fiok me frigo
Bord kompjuter
pshtetse durve para mbrapa
Radio cd
6 shpejtsi

Tel: 044273462 049445220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim