Peugeot 407 dizel -05

Shitet nga: Pezho 09 Jan 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Shes Pegout 407 Automatic Tiptronic me targa Kosovare, keri eshte ne gjendje perfekte, ka gomat e dimrit te reja , eshte ne gjendje shum te mire punon shum mir dhe eshte shum i ruajtur, per info me kontaktoni ne tel 049 451 709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim