Shitet Peugoet 407 HDI Automatik

Shitet nga: Lab 05 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Peugot 407 , dhjetor 2005, full extra me 200000 km,
Kondicioner me ndarje, elektronik,
Karrikat e lekures, me nxemje,
Cd player/ shanzher 6 cd, komanda nga timoni,
Dvd player,
Marshi i shpejtesive Automatik/ Tiptronik,
Dritat Ksenon,
Pronari i dyte, nga 97000 km
Per cdo info mund te na kontaktoni ne nr 045/100-276 dhe 045/997-333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim