Peugeot 508 1.6 HDI Automatik -11

Shitet nga: adnani Dje 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 508
Shes Veturen Peugeot 508 1.6 HDI BlueEficient viti i prodhimit 2011 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i posedon 140mi km te kaluara,esht e importuar nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. adnani Tel. +37744160193 Viber +38649124782 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek Navi Senzor Parking CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim