PEUGEOT 605 -91

Shitet nga: fitim 04 Maj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 250 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 605
Shitet per pjes .TEL DHE VIBER ;049 353 648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim