Peugeot 605 benzin -91

Shitet nga: fitim 02 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 605
Shitet,Ndrrohet Peugeot 605,1.8 benzin viti 1991 rks nje vit ngjendje trregullt ,tel dhe viber 049 353 648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim