Peugeot 605 benzin -91

Shitet nga: fitim 30 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 605
Peugeot 605 benzin 1.8 viti 91 rks deri me 25.04.2016.ne emrin ton ndrroj me Mercedes, BMW DELFIN,etj,GOLF3 et...per me shum tel dhe viber 049 353 648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim