Peugeot 607 HDI

Shitet nga: gazi 07 Dhj 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
Shes Peugeot 607 hdi i posa ardhur nga franca dhe osht n gjendje shum t mir qmimi 2500 sipas marveshjes_ tel.045664543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim