Peugeout 607

Shitet nga: Sabri 10 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
Shitet Peugeot 607 ne gjendje shume te mire full ekstra navigacion me ekran te madh, shiber, sistem jbl te muzikes, te gjitha karrikat me nxemje dhe lekure, automatik dhe tiptronik, 2.2 tdi diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim