Peugeot 807 dizel -04

Shitet nga: Veton 06 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 807
peugeot 2.2 HDI 130 Tendance
viti I prodhimit 12.2003
modeli 2004
km aktuel. 230000
ne gjendje top. I pa aksidentuar
te katert injectoret e rinj ne 2014
turbo e re ne mars 2015
filteri particuler /FAP/ I ri. gomar e reja te veres maj 2015.
inspeksioni I bere ne mars 2015 vaji dhe filterat e vajit, ajrit dhe klimes te nderrruar.
frenat perpara dhe mbrapa me disqe te nderruar ne 05.2014
opsionet :
ABS
ASR
ESP
klima automatique
centalizuar.
Dyert mbrapa électrike/ hape me dirigjues dhe manuel/
detectuesit e shiut
detectuesit e parki mit mbrapa.
fshirja e gjamit automatike
uleset e para me nxemje.
Airbag 6 cope
xhamat origjine te erret.
audi bmw polo golf pickap ford peugeot reno renault mercedes jeep land rover range rover audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim