Peugeot Partner dizel -99

Shitet nga: Mirsim 28 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 370 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
SHitet peugeot partner pikap vp 1999 matorri 1.9 dizel rigjistrim ka edhe gjasht muaj deri me 03.2016 tri dyer i ka të kryeme gjitha serviset rrupin bregasti vajin dhe filterat eshte n'gjendje shumë te mirë nuk harxhon asni grem vaj korizion nuk ka.Vetura nuk osht hipotek bajm edhe ndrrim vetura ka edhe centrall viber +37744915356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim