Peugeot partner shitet

Shitet nga: Agim 28 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Vetuar eshte ne Lublane servisin e ka te kryer me kohe gjendja vizuale dhe teknike eshte e mire mundemi me kontaktu permes viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim