Shes pikapin

Shitet nga: bekim 25 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shes pikapin ngjendje fort tmir i doganuar dhe i regjistruar Regjistrim deri mujin e 6 me te gjith serviset e kryme per ma shum kontakto ne nr : 044808072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim