Peugot 307 -05

Shitet nga: art 13 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet peugoti 307 disel 2.0 ne gjendje shum te mir , regjistrimi i par ne ks vetura ka libren e servisit vetura ka 140000km dhe gjitha serviset e kryera vetura nuk eshte askund ne hipotek vet e kemi dogani.ndrroje me naje vetur ma te lir , Tel 044414393 viber 0037744414393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim