Peugot 307 2.0 hdi 2002 1 vit rks -02

Shitet nga: Doci 31 Krr 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes peugot
Klimatronik
Karrikat gjysem lkur rekaro
Pasqyre gjamam me rrym
Abs bord kompijoter
Goma te reja me fellne
Rigjistrim 1 vjet ne emer tim
Servisin e krym komplet
Ne gjendje te rregullt
Nuk osht hipotek perkthim i menihershum
044612452. Pergjigjem dhe ne viber
3400 me kesh me ndrrim 3600 i munshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim