Peugot 407 karavan -05

Shitet nga: muhamed 05 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
peugot 407 karavan,2.0 hdi automatik ngjyre vishnje metalic ,
panoram
pasqyre me rrym
klimatronic etj,
regjistrim deri ne mujin qershore,2015.
shes dhe nderroj me ndonje vetur me te vogel .me nderrim ka qmim tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim