Pikap- Shitet ose Bejë nderrim me veturë !

Shitet nga: Pikap 13 Pri 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Eshtë në gjendje shumë te mirë, ekonomik 6 L 100km ! Kujna i duhet per punë kjo vetur është në rregull at'here ja vlen ... ! Regjistrim deri me 01.09.2015 dhe nuk eshte hipotek !
Servisi gjeneral te nderruar Rrypat, vajin, filterat, antifrisi, diktunat, gurtnet, sponat,manxhetat, dhe bateria e re me 2 vite garancion te nderrruar keto me date : 25.11.2014 me nje fjal tip top .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim