Pjes per bmw 530d 2005 Mpaket dhe te thjesht 530..

Shitet nga: Blerim mjeku 30 Maj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi pjes per BMW 530 diesel viti 2005 M paket dhe te thjesht kemi per 530 diesel dhe 525 diesel per audi A4 2003 audi A4 2006 per golf 4,5 pasat 3c 2006 ford mondeo 2006 si dhe kompreaora te klimave per te gjitha veturat veturat jan ne gjendje shum te rregullt sapo te ardhur nga anglia me qmime te volitshme gjendemi ne veterrnik ne hyrje te hajvalise per informata ne tel 044168298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim