Pjes per gollf audi pasat -96

Shitet nga: xxxx 21 Jan 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shej motorra 1.9 sdii viti 98komplet me instalim
shes klim per gollf 3 dhe boj montimin e saj
si dhe shess pjes tjera per gollf 2,3 venta gjeta pasat audi fijat punto 2002 1.4 benzin 1.8 turbo motorr i audi a3 si dhe pjes tjera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim