Polo 1.9 sdi -04

Shitet nga: . 23 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes polo 1.9 SDI ka vetem 84000 te kaluara me liber servisi dhe ka performanca shume te mira gjat vozitjes eshte vetur ekonomike hargjimet i ka 4 litra ne 100km serviset i ka rregullisht me faktura prej se kur eshte bler ne fabrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim