Porsche Boxster 987 Cabrio Sport Edition -05

Shitet nga: Valbon M. 03 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 987 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Porsche Boxster 987 Cabrio Sport Edition ne TOP gjendje. Vetura gjindet aktualisht ne Gjermani dhe eshte vozitur vetem veres (gjat dimrit ne garazhe)! Vetura i ka te gjitha inspekcionet e kryera, kontrollimi teknik (TüV) eshte bere ne Prill 2015 pa asnje mungese. Vetura eshte me te gjitha pajisjet e mundshme (Full Equipment) Navi, Telefon, Tempomat, CD, Radio, Uleset e lekures, timoni multifunktion, dritat xenon, 19" felne, senzor parkimi, mbulesa e cabrios elektrike, dritaret elektrike etj etj.

Qmimi i vetures se re ishte 67.000€.

Nese jeni te interesuar ju lutem me kontaktoni permes email ose mobil. Veturen mund ta sjell veres ne Kosove ose mund ta bleni ketu ne Gjermani.

Pershendetje
Valbon M.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim