Porsche per Qefi,

Shitet nga: Bekim 15 Sht 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Cayenne
Ne Shitje Makina Porsche Cayenne,
Makina ka motorrin 3,2
165mi KM te kalune,
Viti 2004
Shum e rujtne dhe posedon gumat e dimrit ne vlere 5000€
Ka mundesi me bon edhe me ndonje ndrrim: Banes, trulle...etj
Nese ka te intersun mund te shkruajn.
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim