RENAULT ESPASE 2.2dci VITI 02.ME 7 ULSE.. -02

Shitet nga: prishtinalia 19 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES RENO ESPACE VITI 2002 ME FUQI MOTORRIKE 2.2 dci 16 VENTILLA. . , VETURA KA KLIMATRONIK DY ZONALE,XHAMAT ME RRYM,PERDET E MRENDSHME,CD ME ZHANZHER,KASETOFONIN ME DIRIGJUS, KA 7 ULSE ,I KA KREJT QKA I DUHEN NJE VETURE . ESHTE NE GJENDJE PUNE SHUM TE MIRE PO ASHTU EDHE VIZUELE .REGJISTRIM KA DERI NE MUAJIN MAJ .. NUK ESHT NE HIPOTEK PER DOKUMENTA GARANTOJ.. / ,VLEN TE CEKET SE VETURA NE FOTO ESHTE E NJEJTA POR TASH KA TABELA 01 . . TEL 044-263-928 +VIBER DHE 049-709-145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim