RENO CLIO - 1.2 BENZIN, AIRBAG, CENTRAL, REXH. 1..

Shitet nga: Gazi 24 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 990 EUR

Komuna: Prishtinë
* RENO CLIO
* 1.2 BENZIN
* 2003
* 133300 KM
* SERVIS I PERFUNDUAR
* HAPJE QENDRORE
* AIRBAG
* GOMA TE MIRA
* GJENDJE SHUME TE MIRE
* CD ( perdorimi i CD dhe RADIOS nga timoni )
* SHPENZIMET SHUME TE VOGLA

××× me e vozite pa asnje investim shtese !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim